Menu
Zamknij

Dead Island 2 Edycja Premierowa Gra playstation 4 PLAION od 159

Gry PS4

Opis

PS4 Dead Island 2 Edycja Premierowa Data premiery 03.02.2023

Witajcie w piekielnym LA!

W Los Angeles rozprzestrzenia się śmiercionośny wirus, zmieniając jego mieszkańców w spragnione krwi zombie. Miasto otoczono kordonem sanitarnym, a wojsko wycofało się za jego granice. Pogryzieni, zainfekowani, lecz mimo wszystko wytrzymałi na zarazę uczycie się, jak wykorzystać drzemiącą w was moc. Tylko ty, we współpracy z innymi wykolejeńcami, którym zdarzyło się być wytrzymałym na groźny patogen, możesz ocalić Los Angeles (i cały świat) dla przyszłych pokoleń.

Odkryj prawdę o zarazie, zobacz, kto za tym wszystkim stoi i przekonaj się, kim lub czym jesteś. Przetrwaj, ewoluuj i ocal świat — innymi słowy, po prostu przeżyj charakterystyczny dzień w LA!

szanowana saga o zombie powraca! W Dead Island 2 połączono znaną wcześniej formułę horroru, mrocznego humoru i szalonego zabijania zombie, tworząc epicką przygodę w stylu pulp.

W tej porywającej grze RPG akcji z perspektywy pierwszej osoby odwiedzisz nowy „plac zabaw" — potępioną wersję Los Angeles (które należałoby nazwać piekielnym LA). W Dead Island 2 znajdziesz stylowe, tętniące życiem (no, może nie do końca…) miasto opanowane poprzez nieumarłych. Odkryj słynne miejsca w Los Angeles, które dzisiaj spływają krwią. Spotkaj postacie o osobowości, którą przewyższa tylko ich ego. Pokonaj tysiące nieprzyjaciół w unikalnym, krwawym stylu, aby zostać najlepszym pogromcą zombie!

Masz niepowtarzalną okazję na odkrycie piekielnego LA! W grze Dead Island 2 odwiedzisz najsłynniejsze miejsca w Mieście Aniołów, dzisiaj budzące strach i niepewność. Ekscytująca podróż w klimacie horroru zaprowadzi cię od pokrytych zielenią przedmieść Beverly Hills po całkowitą osobliwości promenadę w Venice Beach.

Możliwość sprawdzenia się w brutalnej walce wręcz w otwartym świecie, gdzie doznasz najmocniejszych wrażeń płynących z rozwalania całych hord zombie z perspektywy pierwszej osoby. Masz do dyspozycji niemało różnej broni, a także podejść taktycznych cechujących się rozmaitym stopniem brutalności. Pragniemy, aby każdy gracz naprawdę poczuł grozę, tnąc, miażdżąc, paląc i rozszarpując wrogów!

Zostań najlepszym pogromcą zombie! Masz do wyboru sześć postaci, z których każda cechują się niepowtarzalną osobowością i własnymi dialogami. Możesz dowolnie przystosowywać umiejętności każdego pogromcy — nasz nowy system pozwala je prędko zmieniać, umożliwiając wypróbowywanie najbardziej szalonych kompilacji.

Zmierz się z plagą zombie! Poznaj najbardziej progresywny system pozbawiania wrogów kończyn, jaki dotychczas wymyślono. W Los Angeles roi się od zombie, które nie tylko wyglądają, lecz też zachowują się realistycznie. Te zmutowane stwory są poddanym reanimacji, rozkładającym się sercem Dead Island 2. Napotkasz dziesiątki rodzajów nieumarłych, z których każdy cechuje się unikatowymi mutacjami, atakami i specyficznym stylem LA. Nasze potwory są bezlitosne i zawsze stanowią wyzwanie, jak przystało na prawdziwych mieszkańców Los Angeles. Czy zdołasz tu przetrwać?

Wspólna przygoda w kinowym klimacie, jak przystało na porządną grę RPG — w Dead Island 2 odnajdziesz mnóstwo ekscytujących misji, całą gamę zwariowanych postaci i wciągającą historię w stylu pulp, by w pełni zagłębić się w wynaturzony świat. Z całą pewnością nie skończysz zabawy na jednym przejściu gry! A jeśli zagrasz w szalonym trybie współpracy, pozostaniesz w LA na bardzo, niezwykle długo (i krwawo).

komplet Pamiątki z Banoi

Zamów teraz w przedsprzedaży,otrzymać pakiet Pamiątki z Banoi

Pamiątki z Banoi — pakiet z bronią i umiejętnościami pozwalającymi wrócić pamięcią do oryginalnej gry Dead Island — to niezbędny dodatek do arsenału każdego pogromcy zombie.

Zawartość pakietu Pamiątki z Banoi:

• Pałka wojenna z Banoi
• Kij baseballowy „Pamiątka z Banoi"
• Atut broni: Zbalansowanie
• Karta umiejętności Przestrzeń osobista

PRZEPUSTKA SEZONOWA DEAD ISLAND 2:

Przerażająca zabawa w stylu pulp fiction z Dead Island 2 trwa nadal dzięki przepustce sezonowej. Weź udział w nowej przygodzie składającej się z dwóch rozdziałów, która obejmie nowe misje, przeciwników, broń, umiejętności i tereny piekielnego LA do zbadania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry PS4, Saints Row Edycja Premierowa Gra playstation 4 KOCH MEDIA
od 79

2 oferty

Saints Row Edycja Premierowa Gra playstation 4 KOCH MEDIA

  • Producent Deep Silver 
  • EAN 4020628687052 
  • Gatunek akcja 
  • Wersja językowa polska 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.