Menu
Zamknij

BioShock 2 (Xbox 360) od 99 99

Gry Xbox 360

Opis

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a teraz - pośród hord genetycznie zmodyfikowanych szaleńców - jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie.

Wciel się w pierwszego Big Daddy0ego, podróżującego po błyskotliwym, ale upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... I samego siebie! Sam zdecyduj o przebiegu gry - przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, by ci pomagały, spraw by wrogowie atakowali się nawzajem albo utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami!

Albo po prostu atakuj frontalnie całkowitą mocą plazmidów i broni! Dobieraj umiejętności podczas walki! Strzelaj z broni prawą ręką, a lewą zamrażaj, raź albo spalaj wrogów i używaj unikatowych ciosów!

I dokonuj wielu wyborów moralnych! dodatkowo poznaj zupełnie nowy tryb wieloosobowy! Poznaj miasto Rapture przed upadkiem i weź udział wraz z przyjaciółmi w wojnie domowej. Graj w sieci, zdobywaj poziomy doświadczenia, przypasuj postać do swych potrzeb i własnego stylu gry.

Odwiedźznaną restaurację Kashmir i Mercury Suits. Wymagania: konsola Xbox 360

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry Xbox 360, Bioshock (Xbox 360)
od 99 99

2 oferty

Bioshock (Xbox 360)

  • Producent 2K Games 
  • EAN 0000006200568 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.