Menu
Zamknij

Call of Duty: Black Ops DOSTAWA 24H TANIA WYSYŁKA KURIEREM !!!

Gry Xbox 360

Opis

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej kolekcji gier akcji firmy Activision. Tym razem pozostała ona przygotowana poprzez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka i Wietnam. Wątek fabularny ukazuje historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze odpowiednich perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra gromadzi także opcję rozgrywki sieciowej, gwarantującą standardowe typy zabawy, jak też kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników i wsparcie serwerów asygnowanych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, żeby po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swoimi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą wizualną oraz przeróżnymi lokacjami. Co niebanalne, niektóre stopnie w trybie single player powstały w oparciu o mapy asygnowane dla rozgrywki wieloosobowej. Podczas zabawy gracz nie jest skazany jedynie na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także zróżnicowane pojazdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.