Menu
Zamknij

Injustice God Among Us (Xbox 360)

Gry Xbox 360

Opis

Injustice: Gods Among Us to bijatyka stworzona przez amerykańskie studio NeteherRealm. Deweloper znany jest z udanego restartu serii Mortal Kombat, który tchnął świeże życie w podupadającą producenta. Założycielem i szefem studia jest Edward J. Boon, pomysłodawca i twórca większości gier z cyklu Mortal Kombat.

Produkcja pozwala graczom wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów i superłotrów kojarzonych z kart komiksów i filmów osadzonych w uniwersum DC, takich jak Superman, Batman, Flash, Wonder Woman czy Harley Quinn. Postaci te walczą ze sobą w niespokojnym świecie, w którym zatarły się granice między dobrem a złem. Rozgrywająca się w nim oryginalna fabuła jest jedną z największych zalet tytułu i powinna spodobać się fanom gatunku.

Podstawowy model rozgrywki Injustice jest podobny do tego z Mortal Kombat. W walkach bierze udział dwóch zawodników, a wygrywa ten, który pierwszy znokautuje przeciwnika. Pojedynki są istotnie widowiskowe, a bohaterowie używają swych typowych mocy i umiejętności, znanych z komiksowych historii. Wykorzystując nadludzką siłę, są w stanie rzucać oponentami na sporo metrów, wbijać ich w ziemię czy uderzać podnoszonymi samochodami. Oczywiście dysponujemystandardowym zestawem ruchów, takich jak kopnięcia czy uderzenia pięścią. Jednakże modele postaci i scenografia gry są w pełni trójwymiarowe, z wrogami walczymy jedynie w dwóch wymiarach.

Injustice wprowadza kilka pomniejszych innowacji do gatunku bijatyk. Autorzy chcieli powiększyć znaczenie samych aren – dzisiaj znajdują się na nich obiekty, z którymi możemy wejść w interakcję. Każdy z bohaterów robi to w inny sposób, przykładowo Superman rzuca pobliskim samochodem we wroga, a Flash uderza głową oponenta o maskę. Kolejnym znacznym detalem jest to, iż lokacje składają się z kilku miejsc, pomiędzy którymi można się przemieszczać. To powoduje, iż potyczki cechują się obszerniejszą dynamiką i są przy tym niezwykle widowiskowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.